Skip to Content

Aktualności

Prace przy elewacji na Osiedlu Zawiszy

Na chwilę obecną na terenie budowy obiektów D1 i B3 trwają czynności związane z wykonaniem elewacji. Ze względu na dogodne warunki pogodowe, nie mamy żadnych opóźnień w realizowanych pracach i wszystko przebiega wedle ustalonego harmonogramu działań.

Niedawno zakończone zostało docieplanie obiektu. Teraz ekipa pracownicza zajmuje się nałożeniem warstwy tynku. Kolejny etap inwestycji zakłada natomiast nadanie elewacji odpowiedniej tonacji kolorystycznej. Realizację projektu można szacować na 75%.

W całości wybudowany został zaś lokal B3. Widoczne są już jego wszelkie kondygnacje. Podjęto się także wykonania stolarki okiennej, którą podziwiać można od strony ul. Architektów. Wkrótce rozpocznie się montowanie sieci elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Są postępy przy budowie obiektów D1 i B3

Z przyjemnością informujemy Państwa, że widoczne są znaczące postępy w realizacji projektu budowy obiektów D1 oraz B3.

Wszelkie czynności przebiegają na razie zgodnie z ustalonym początkowo harmonogramem działań. Na dzień dzisiejszy w lokalu D1 zakończona została już stolarka okienna, w trakcie są z kolei montaże instalacji oraz prace tynkarskie.

Niebawem podjęte zostaną także stosowne kroki w celu ustawienia rusztowań oraz podjęcia się wykonania elewacji i dociepleń budynku.

Sąsiedni obiekt B3 posiada zaś już sześć naziemnych kondygnacji i wkrótce rozpocznie się instalowanie sieci elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpoczęliśmy prace nad budynkami D1 oraz B3 na Osiedlu Zawiszy

Pierwsze czynności związane z realizacją wysokiej klasy obiektów budowlanych D1 oraz B3 intensywnie wystartowały w roku minionym. Na chwilę obecną, po nieco ponad półrocznych dynamicznych pracach możemy pochwalić się sporymi postępami w realizacji powziętego projektu.

Póki co budynek D1 posiada pięć kondygnacji, w lokalu B3 natomiast w pełni wykonany został podziemny garaż, a także powierzchnia parterowa przeznaczona dla pomieszczeń handlowo-usługowych.

Firma ma nadzieję na to, że o ile dopiszą sprzyjające warunki pogodowe data ostatecznego zakończenia inwestycji związanej z budową obiektu D1 przypadnie jeszcze na koniec bieżącego roku. Dołożymy również wszelkich starań, by terminem tym objęte zostało także oddanie w stanie surowym budynku B3.

CZYTAJ WIĘCEJ