Prężnie rozwijając się od 2010 roku mamy obecnie szeroki zakres usług w dziedzinie ogólnobudowlanej. W rozbudowaną paletę realizowanych projektów wchodzi zarówno budownictwo mieszkaniowe, jak również i przemysłowe, a także handlowo-usługowe.

Ponadto specjalizujemy się w działalności deweloperskiej oraz modernizacji i gruntownych remontów obiektów. Mamy wykwalifikowanych i doświadczonym specjalistów i dzięki temu nasza oferta obejmuje też kompleksową instalację sieci wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz wentylacyjnych.

Dlaczego warto nam zaufać?

To co w dużej mierze wyróżnia firmę na sukcesywnie rozwijającym się rynku budowlanym to nic innego jak terminowość i profesjonalizm. Przemawia za nami też ogromna wiedza i pokaźne doświadczenie w realizacjach usług.

W przypadku zainteresowania ofertą świadczoną przez nasze przedsiębiorstwo zachęcamy do skorzystania z zakładki Kontakt.

 

Pełna oferta usług budowlanych naszej firmy obejmuje:

Iwestycje mieszkaniowe, budowa mieszkań komunalnych

Będąc firmą o niezwykle szerokim spektrum działania, poza wieloma innymi działaniami, w naszej ofercie zamieściliśmy również inwestycje mieszkaniowe. Zajmując się nimi współuczestniczymy w powstawaniu budynków mieszkalnych oraz mieszkalno-usługowych na terenie całego Rzeszowa.

Do naszego miasta napływa coraz więcej mieszkańców. Budowa mieszkań odgrywa tu więc ogromnie ważną rolę. Jesteśmy firmą, która cały czas udowadnia, że warto powierzać jej duże i odpowiedzialne zadania, dlatego dzięki prowadzonym przez nas pracom wiele osób może otrzymać zupełnie nowe, funkcjonalne i wygodne mieszkania.

W naszej ofercie znajduje się również budowa mieszkań komunalnych. Chętnie bierzemy udział w przetargach związanych z tego typu inwestycjami, ponieważ zdajemy sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania na tego typu lokale. Wszystkie prace zawsze przeprowadzamy z największą starannością i dbałością o wszelkie szczegóły tak, aby przyszli mieszkańcy uzyskali jak największy komfort użytkowania stworzonych przez nas budynków.

Budowa domów

Nasz firma prowadzi wiele różnych inwestycji, nie zapominamy przy tym jednak, że jednym z najważniejszych punktów naszej oferty jest budowa domów. Prowadzimy w Rzeszowie kompleksowe usługi, mające na celu realizację całego procesu powstawania budynku od początku do samego końca. Jeżeli tylko wymagania Klienta są możliwe do wprowadzenia w życie, zapewniamy, że uda nam się je zrealizować.

Zdobyte doświadczenie oraz renoma, którą wypracowaliśmy do tej pory w branży budowlanej, potwierdzają nasze najwyższe kwalifikacje. Ponadto w każdym naszym projekcie zawsze udział biorą tylko najwyżej wykwalifikowani pracownicy, którzy znakomicie znają się na wszystkich wykonywanych przez siebie pracach. Dzięki temu przeprowadzana przez nas budowa domów zawsze odbywa się szybko i sprawnie. Tworzenie nowoczesnych, solidnych i bezpiecznych dla mieszkańców domów jest naszym priorytetem, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów dostarczanych przez zaufanych dostawców. Zapewniamy, że skorzystanie z naszych usług będzie dla Państwa gwarantem najwyższej jakości oraz satysfakcjonujących efektów końcowych.

Budowa obiektów usługowo-handlowych

Rzeszów jest jednym z najszybciej i najprężniej rozwijających się miast w Polsce. W związku z tym pojawia się tu bardzo dużo nowych sklepów oraz firm, które potrzebują odpowiednich miejsc do działania. Nasza firma zauważa tę tendencję i stara się na nią odpowiedzieć. Dlatego też tak ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje budowa obiektów usługowo-handlowych.

Budujemy zarówno obiekty, w których główne miejsce zajmują powierzchnie biurowe i usługowe, jak też centra handlowe czy duże markety. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z ustalonymi terminami oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, aby stworzone przez nas budynki były funkcjonalne i bezpieczne dla użytkowników. Budowa obiektów usługowo-handlowych jest dla nas niezwykle ważnym obszarem działania, dlatego cały czas staramy się rozwijać naszą działalność w tym kierunku.

Budownictwo przemysłowe

Im większy obiekt do zbudowania, tym większe wyzwanie. Nasza firma nie boi się jednak nowych zadań i dlatego w obszarze swoich działań umieszczamy również budownictwo przemysłowe. Współpracę proponujemy wszystkim firmom w Rzeszowie, które potrzebują profesjonalnej pomocy w budowie lub modernizacji fabryk, zakładów produkcyjnych czy obiektów magazynowych.

Podejmujemy zlecenia z różnych sektorów przemysłu i nie boimy się naprawdę dużych realizacji. Zapewniamy kompleksową i fachową opiekę nad wszystkimi zleconymi nam budowami. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która zatrudnia prawdziwych specjalistów, dlatego budownictwo przemysłowe nie ma przed nami żadnych tajemnic. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów i współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, co świadczy o naszym zaangażowaniu w podejmowane prace, a także profesjonalnym podejściu do nich. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania spotkały się z jak najwyższą oceną zleceniodawców.

Montaż instalacji sanitarnych, instalacji grzewczych CO, gazowych na obiektach w stanie surowym

Instalacje sanitarne są niezwykle ważnym elementem każdego budynku. Dlatego też nie powinniśmy bagatelizować tej kwestii. Chcąc pomóc Państwu w rozwiązaniu wszelkich problemów, proponujemy kompleksowe usługi dotyczące tego tematu, z których skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy Rzeszowa.

Zamontowane przez nas instalacje grzewcze pozwolą cieszyć się Państwu przyjemnym ciepłem nawet w najmroźniejsze zimowe dni. Dzięki nim atmosfera w Państwa domach będzie jeszcze przytulniejsza, a każdy z domowników będzie wprost marzył o tym, aby wrócić do swojego mieszkania po długim dniu pracy lub nauki. Zapewniamy kompleksowe usługi świadczone na najwyższym poziomie oraz gwarantujemy pełną satysfakcję z otrzymanych efektów.

Instalacje CO są dziś jednym z najpopularniejszych sposobów ogrzewania budynków. Pozwalają one na wytworzenie w pomieszczeniach odpowiednio wysokich temperatur, które zdecydowanie poprawiają komfort mieszkania. Korzystając z usług naszej firmy zamontują Państwo wybrany przez siebie system szybko i solidnie. Wszystkie zlecenia wykonujemy w 100% profesjonalnie, dzięki czemu właściciel jest zadowolony z osiągniętych efektów, oszczędza czas oraz ma możliwość otrzymania gwarancji od producenta, która bardzo często wystawiana jest jedynie w przypadku wykonywania prac przez specjalnie do tego przygotowanych fachowców.

Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych

Budując dom przeciętny człowiek nie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi kwestiami i problemami samodzielnie. Dlatego tak ważna jest wówczas fachowa pomoc i profesjonalna rada. Nasza firma świadczy takie usługi o obrębie branży ogólnobudowlanej na terenie całego Rzeszowa.

Z doświadczenia wiemy, że bardzo często duże problemy sprawiają instalacje wodno-kanalizacyjne. Dlatego zawsze powinien zajmować się nimi specjalista. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom włączyliśmy do swojej szerokiej oferty również tego typu usługi. Dzięki nam nie będą musieli zastanawiać się Państwo, w jaki sposób właściwie poprowadzić instalację, gdzie powinny znajdować się przewody prowadzące ciepłą, a gdzie zimną wodę. Mogą Państwo zapomnieć o zaworach, izolacjach czy rodzajach rur. My to wszystko wiemy i zrobimy za Państwa. Dzięki fachowemu podejściu wszystko zostanie załatwione sprawnie i w najkrótszym możliwym terminie. Dzięki nam instalacje wodno-kanalizacyjne w Państwa domach nie będą sprawiały żadnych problemów, ponieważ ich montaż przebiegnie w zgodzie ze wszystkimi zasadami.

Usługi remontowe - remonty i modernizacje budynków

Wszystkim osobom, które oczekują realizacji przeprowadzonych na najwyższym poziomie, proponujemy kompleksowe usługi remontowe w Rzeszowie. Dzięki prowadzonym przez nas działaniom nawet najbardziej zaniedbane i zniszczone miejsce odzyska swój dawny blask, a nawet zacznie zachwycać jeszcze bardziej niż kiedyś.

Przeprowadzane przez nas remonty mieszkań obejmują wszystkie roboty konieczne do osiągnięcia zamierzanego przez zleceniodawcę efektu. Swoje działania rozpoczynamy od właściwego przygotowania miejsca pracy, tak aby możliwe było wcielenie w życie przekazanego nam przez właściciela projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wykonywane przez nas prace stały na jak najwyższym poziomie. Odmalujemy dla Państwa wszystkie ściany, położymy nowe podłogi i wykonamy wszelkie przeróbki, które konieczne są do uzyskania wymarzonego lokum.

Na mieszkaniach nasza oferta się jednak nie kończy. Oferujemy również remonty i modernizacje budynków. Wykonujemy wszelkie prace związane z modernizacją elementów konstrukcyjnych w tym m. in. : konstrukcji ścian nośnych i zewnętrznych, stropów czy docieplania stropów i stropodachów. Ponadto wzmacniamy fundamenty oraz wykonujemy przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne i inne.

Wykończenia wnętrz i roboty wykończeniowe

Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną, która swoje usługi świadczy na terenie całego Rzeszowa. Wśród naszej szerokiej oferty znajdują się m. in. roboty wykończeniowe, które pozwolą na doprowadzenie każdego realizowanego przez nas projektu do ostatecznego stanu. Prowadzimy prace zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Proponujemy Państwu wykonanie tynków wewnętrznych, podwieszanych sufitów, wylewek czy ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych, które dodatkowo mogą być wygłuszone wełną mineralną. Ponadto montujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna i parapety, panele podłogowe i ścienne, wykładziny, podłogi oraz armatury sanitarne. Wszystkim zainteresowanym oferujemy również układanie glazury i terakoty oraz malowanie i tapetowanie.

Wszelkie świadczone przez nas usługi wykonywane są przez najwyższej klasy specjalistów, którzy swoje umiejętności poparli wieloletnim doświadczeniem. W pracy stosujemy tylko sprawdzone materiały i narzędzia, dzięki czemu gwarantujemy naszym Klientom wykończenia wnętrz, które będą zgodne ze wszystkimi ich wymogami i potrzebami.

Usługi projektowe mieszkania – w oparciu o kontakt z klientem

Empty section. Edit page to add content here.

Nadzór inwestorski

Wśród proponowanych przez naszą firmę usług znajduje się między innymi nadzór inwestorski. Mamy taką możliwość dzięki posiadaniu przez naszych pracowników wszelkich niezbędnych umiejętności i uprawnień, które konieczne są do sprawowania tej niezwykle odpowiedzialnej funkcji. Wiedząc jak ważne jest pełne zrealizowanie wszystkich zaleceń inwestora, dokładamy wszelkich starań, aby przebiegające na budowie prace odbywały się w sposób, którego by on sobie życzył.

Usługi te świadczymy na terenie całego Rzeszowa. Ze wszystkich powierzonych nam zadań wywiązujemy się solidnie i uczciwie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą rolę odgrywa nadzór inwestorski i stosujemy się do wszelkich przepisów i zaleceń. Nasze usługi odznaczają się najwyższym profesjonalizmem oraz dbałością o wszelkie szczegóły, co sprawia, że są one niezwykle wysoko cenione przez naszych zleceniodawców.

Dla celów budowlanych zapewniamy własny transport.

Rywal prowadzi także liczne inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i w jego okolicach. Dostarczamy zainteresowanym najlepsze mieszkania, a także nieruchomości przeznaczone do innych celów.

W celu otrzymania wyceny zachęcamy do kontaktu